Originalios idėjos kiekvieną interjerą paverčia savitu, funkcionalūs sprendimai — patogiu ir maloniu gyventi ar dirbti, naujai sukurta erdvė ne tik pakeičia kasdieninius įpročius, bet ir suteikia jiems naujos kokybės. Esu interjero dizainerė Laura Giržadė ir specializuojuosi privačių interjerų kūrime, projektuoju visuomeninius bei biurų interjerus.

Drumstas

  • Vieta: Kaunas
  • Tipas: Butas
  • Plotas: 51 m2
  • Metai: 2020

Nedidelis vieno miegamojo naujos statybos būstas pradėtas projektuoti pertvarkant vidines erdves. Jo išskirtinumas- lenktų linijų sienų elementai ir netikėtas betono tekstūros bei prigesinto pastelinio rožinio kolorito derinys. Šis derinys kontrastuoja tarpusavyje sukurdamas tam tikrą jaukią pojūčių pusiausvyrą tarp šilto ir šalto, grubaus ir minkšto.

Pagrindinės interjero dominantės padiktuotos namo fasado stilistikos – betono struktūros plokštumos, kurios paliktos tiek buto išorinėse sienose tiek lubose, bei juodos  vertikalės besikartojančios ir eksterjere ir interjere. Projektuojamos nematomos durys, projektuojami ir parinkti lakoniško dizaino baldai, atsisakyta bet kokių puošnių detalių, vien tam, kad pagrindinis dėmesys bute atitektų svarbiausiam dekoratyviam šios erdvės elementui- dviem besilenkiančiom , rožinio kolorito plokštumom.