Originalios idėjos kiekvieną interjerą paverčia savitu, funkcionalūs sprendimai — patogiu ir maloniu gyventi ar dirbti, naujai sukurta erdvė ne tik pakeičia kasdieninius įpročius, bet ir suteikia jiems naujos kokybės. Esu interjero dizainerė Laura Giržadė ir specializuojuosi privačių interjerų kūrime, projektuoju visuomeninius bei biurų interjerus.

Smėlėtas

  • Vieta: Vilnius
  • Tipas: Butas
  • Plotas: 56 m2
  • Metai: 2019

Smėlėtas ir kvepiantis jūra. Nors jūra  liks už 300km, bet tai buvo pirmi klientės žodžiai man pristatant būsimą interjero viziją.

Išsikėlėme užduotį šiose nedideliose patalpose skirti maksimaliai daug ploto gyvenamajam kambariui. Klientams buvo pasiūlytas drąsus interjero funkcinis planas, kuriame abu patalpose esantys langai atiteko gyvenamajai kambario zonai, o miegamasis liko nedidelis ir “įspraustas” patalpos kampe. Šis patalpų planas diktavo ir interjero dekoratyvinius sprendimus. Didelis apvalus langas  jungiantis/atribojantis dvi erdves, tapo pagrindiniu interjero dekoratyviniu akcentu. Likusi interjero visuma kuriama pasitelkiant lakoniškas geometrines formas, ramius, rusvai pilkšva pastele nuspalvintus tonus, smėlio atspalvio medieną, bei dominuojančią baltą sienų spalvą.

Interjero nuotaika išliko minimalistinė, tačiau ji dvelkia atostogų nuojauta, smėlėtų tonų jaukumu ir vos juntama 70’ ųjų dvasia